Календар рада

Распоред часова

plakat za upis

Захтев за упис у први разред можете преузети овде.

5 3 2 1

Међународни дан борбе против вршњачког насиља обележава се сваке године последње среде у фебруару под називом „Дан розе мајицаˮ. Све је почело 2007. године, када је група активиста у једној канадској провинцији покренула иницијативу након што је канадски ученик Чарлс МекНил у школу дошао са розе мајицом на себи и због тога претрпео ругање и вербално насиље од својих вршњака. Ученик је розе мајицу обукао у знак подршке мајци оболелој од карцинома дојке.

Ученици наше школе су кроз различите активности истакли значај толеранције, емпатије, поштовање  различитости, развијање сарадње и оснаживање за ненасилну комуникацију и ненасилно решавање конфликата, а посебно су се међу њима истакли  ученици одељења 5/4 и 5/3.

Електронски дневник

Кутак школског педагога и психолога

workpic kids in circle