Календар рада

Распоред часова

Slika 2 TLJ

Поводом обележавања Европског дана борбе против трговине људима волонтери Црвеног крста посетили су нашу школу и говорили ученицима виших разреда о трговини људима. Представници Црвеног крста су одржали радионицу за ученике 5. и 6. разреда у уторак, 8. новембра, а ученицима 7. и 8. разреда су представљени основни појмови и облици трговине људима у четвртак, 17. новембра, путем едукативне презентације.

Ученици су били изузтно  заинтересовани за ову тему, јер су схватили да је трговина људима нешто што је присутно у нашој свакодневици и научили су како да препознају потенцијално ризичне ситуације које могу представљати одређене облике трговине људима.

Slika 5 TLJ  Slika 3 TLJ

Координатот Тима за заштиту ученика

Татјана Ивановић

Моја средња школа