Општинско такмичење из биологије
одржано у Основној школи „Свети Сава“

Ученици Основне школе „Светозар Марковић“ после два одржана такмичења из математике у суботу, 02. марта и српског језика и књижевности, у недељу, 03. марта, али у преподневним часовима нису изгубили ентузијазам, знање и самопуздање, наставили су да се такмиче и нижу успехе и из билогије. Већ формиран тим врсних, малих биологичара, састављен од ученика петог, шестог, седмог и осмог разреда постигли су врло запажене резултате на општинском такмичењу из биологије.

Честитамо свим учесницима на пласману, а са некима се видимо на окружном такмичењу 14. априла 2013. године у Основној школи „Трећи крагујевачки батаљон“ .

Ученици који су остварили пласман од првог до трећег места добиће дипломице за своја постигнућа. Свака похвала! Одлични сте!

Детаљнији резултати овде.

Ања Срећковић,